top of page

"Ціна голосу" у Полтаві: чи продадуть громадяни свої голоси?

Оновлено: 20 бер. 2019 р.


 

16 березня стартував відеотур "Ціна голосу" від ГО "СМАРТ МЕДІА". У Полтаві відбувся тренінг та був знятий відеоролик, головна ідея якого - показати наскільки важливий кожен голос під час виборів.


На жаль, продаж голосів під час виборів - не новина для України. А 2019 та 2020 - це роки передвибочого процесу. Відеоролики, де містяни виявляють свою порядність, небайдужість та відповідальність під час виборчого процесу, будуть мотивувати інших громадян не продаватися на користь чиїхось інтересів.В Україні навесні цього року відбудеться конкурс відеороликів між містами України. Фінал конкурсу пройде у Харкові у червні.


"Люди зневірені у власні сили, немає довіри до виборів та влади. Мета конкурсу - це активізувати громадян, адже хочемо показати всім громадянам, що все залежить від них самих. Продав голос - неси відповідальність за майбутнє, яке ти також продав. Ми запрошуємо всі міста долучатись до конкурсу та брати участь у зйомках", -розповідає Олександра Щукіна.


Учасниками заходу стали активні мешканці Полтави. Створення відеоролику привернуло їх увагу, бо вони вважають цю тему вкрай актуальною, а деякі учасники вже не вперше проявляють громадську активність у виборчий період.


"Я був одного разу спостерігачем на виборах місцевих, намагаюсь якось впливати на цей процес. Буду учасником ролику і спробуємо щось корисне сказати в ньому. Це має бути щось зрозуміле всім: і пенсіонерам, і дітям", - сказав учасник зйомок Олександр Лютий. 

Цей захід відбувся завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст заходу не обов'зково відображає погляди USAID або Уряду США.

コメント


bottom of page