top of page

Андрій Кисельов: "Влада - це лише сервіс для суспільства"

Ми запустили серію статей для того, щоб познайомити Вас з нашою організацією “СМАРТ МЕДІА”. Організація - це, в першу чергу, люди та їх цінності, мрії та плани.Моя мрія - це влада, яка є лише сервісом для суспільства. Чи можливо наагодити такий діалог? Так, вже є багато змін, які відбулись, але ми робимо лише перші кроки на цьому шляху. Влада з легкістю ігнорує потреби громади, і не важливо, що це - забезпечення інсуліном чи безпека на найближчому перехресті, комфортний громадський транспорт чи якість житлово-комунальних послуг. Це можливо змінити, якщо суспільство згуртовується навколо проблеми, тиснучи на владу, і,звісно, під час виборів надаючи їй оцінку у бюлетенях.


Мені дуже подобаються піші мандрівки, відкривати нові цікаві місця під час них. А також фотографувати, знаходячи новий погляд на старі речі. У дитинстві хотів бути геологом, в мене була величезна колекція мінералів, мріяв про далекі експедиції заради відкриттів. У школі найбільше подобалися точні науки, а найулюбленішими, мабуть, були фізика та математика.


Важливою цінностями для мене є свобода у широкому розумінні. Свобода совісті та слова, економічна свобода та рівність перед законом. Також я вважаю дуже важливими чесніть перед собою та іншими , а також завжди дуже важливою є команда, бо лише разом ми можемо зрушити гори.


Наостанок хочу процитувати 38-ого губернатора штату Каліфорнія - Арнольда Шварценеггера: "Не можна виписати чек на гарну владу, такою її може зробити лише народ", тож давайте зробимо її такою.


Останні пости

Дивитися всі

Вакансія комунікаційного менеджера

Оголошуємо конкурс на посаду комунікаційного менеджера. Обов язки: ведення зовнішньої та внутрішньої комунікації по виконанню завдань проєкту. Навички: вміння писати аналітичні матеріали, володіння со

Comments


bottom of page