top of page

У Івано-Франківську відбувся захід з освіти: громадяни хочуть розвивати освіту для дорослих.

29 вересня у Івано-Франківську відбувся креативний захід «ОСВІТНЯ РЕФОРМА: ЩО ВАЖЛИВО?», на ньому були присутні батьки, викладачі, представники влади, громадські діячі та ВПО. Учасники обговорювали основні проблеми освіти у їхньому місті, та питання які пов’язані з навчальними закладами: проблеми бомбосховищ, освіта для старшого покоління, фінансування освітніх закладів в період війни.


Від влади на заході була присутня заступниця директора Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради - начальник відділу молодіжної політики Циганин Мар’яна, заступниця директора департаменту молодіжної політики та спорту .Вона зазначила, що «В період війни дуже важко дістати кошти на певну із потреб шкіл, до нас дуже часто звертаються директори шкіл з запитами на фінансування. На початку року було виділено 82 млн грн на різного типу запитів, для навчальних закладів».

У Івано- Франківську навчаються офлайн і за словами представниці департаменту місці для навчання вистачає всім бажаючим, для цього учні навчають у 2 зміни.


Учасниця заходу Лариса акцентувала увагу на проблемі безпеки: «У нашому садочку в період літа було зроблено капітальний ремонт бомбосховища за батьківські гроші. Цікаво дізнатись яким чином відбувається бепековий контроль в інших містах»Важливим питанням на заході також стало про освіту для дорослих. Це питання задала Людмила з Маріуполя. Вона зазначила «У людей 3 покоління в Івано-Франківську дуже мало можливостей для навчання» Її підтримала Ірина, викладачка з Прикарпатського Національного Університету: «Найближчим часом наш ВНЗ візьме до уваги цю проблему і ми обговоримо з вами на робочих групах можливості по вирішенню цієї пропозиції в місті».


Підсумком заходу стало, що учасниками для багатьох тем обговорення було недостатньо часу обговорити всі важливі питання та домовились долучитись до загальної робочої групи з освіти. Усі учасники намалювали картини на тему освіти обмінялись особистими контактами, для подальшої комунікації.

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з Міжнародного Розвитку (USAID). ГО “СМАРТ МЕДІА” відповідальна за зміст публікації, але він не обов'язково відображає погляди USAID або Уряду США.

Comments


bottom of page