top of page

Створення соціального відеоконтенту у Харкові

Оновлено: 5 черв. 2019 р.

Громадська організація “СМАРТ МЕДІА” провела тренінг “Створення громадського відеоконтенту”. Тренерами заходу були Марина Ніколаєва, Олександра Щукіна та Валерія Головачова. На цьому заході говорили з громадянами про те, як створювати соціальний відеоконтект, як знімати мотиваційні відеоролики. У практичній частині будуть брати участь 20 залучених громадян.На порядку денному тренінгу було створення двох соціальних відеороликів, які мотивуватимуть бути активними та самостійно впливати на реформи в країні. В цих роликах знімуться як прості перехожі, так і відомі активісти міста, які розкажуть: як третій сектор вплинув на їх життя.


Запрошуємо громадських активістів взяти участь у зйомках відео, яке розповість про історію громадського сектору міста. За додатковою інформацією пишіть на smartmediakh@gmail.com або телефонуйте 063 1111 009.


Галерея реформ - це неформальна ярмарка громадських організацій, де вони презентуватимуть свої ініціативи та проекти мешканцям міста. Це вихід до людей, особисте знайомство третього сектору з людьми. В рамках роботи “Галереї реформ” СМАРТ МЕДІА презентує:


- 2 відеоролики;

- результати фотоквесту - 20 фото громадського сектору Харкова;

- 20 картин, написаних громадянами на тему громадського активізму.


Галерея реформ відбудеться у Харкові 8 червня. Місце проведення: один з парків Харкова. Чекайте на запрошення. 

Проект реалізується за підтримки Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” від Інституту «Республіка» та Національного Демократичного Інституту (NDI)»

コメント


bottom of page