top of page

СМАРТ РЕФОРМИ - реформи для громадян під час війни

СМАРТ МЕДІА розпочали свою роботу у 6 нових регіонах - Харків, Дніпро, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці. Наші амбасадори реформ у регіонах займатимуться системним висвітленням реформ у регіонах, проведуть креативні заходи з залучення громадян до вдосконалення реформи освіти. На основі роботи робочих груп з освіти ми напишемо 1 національну полісі аналітику та презентуємо у Міністерстві Освіти та Науки.


Окремим напрямком ми виділяємо роботу з молоддю: заплановані інтерактивін заходи та квести для ВНЗ. Кращих та найактивінших учасників ми запросимо до молодіжного табору.


Відновлення громад. На цю тему ми проведемо дискусії у всіх регіонах, на основі дискусій будуть створені робочі групи, що напишуть та презентують у підсумку план дій влади та громади.

Окрім того, ми активно долучаємо ВПО до життя громад, лобіюємо їх активну участь у прийнятті рішень. У Харкові ми плануємо більш поглиблений акцент на взаємодію влади та громади через діалоговий майданчик та врегульовані публічні консультації.


Останні пости

Дивитися всі

Вакансія комунікаційного менеджера

Оголошуємо конкурс на посаду комунікаційного менеджера. Обов язки: ведення зовнішньої та внутрішньої комунікації по виконанню завдань проєкту. Навички: вміння писати аналітичні матеріали, володіння со

bottom of page