top of page

СМАРТ РЕФОРМИ - реформи для громадян під час війни

СМАРТ МЕДІА розпочали свою роботу у 6 нових регіонах - Харків, Дніпро, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці. Наші амбасадори реформ у регіонах займатимуться системним висвітленням реформ у регіонах, проведуть креативні заходи з залучення громадян до вдосконалення реформи освіти. На основі роботи робочих груп з освіти ми напишемо 1 національну полісі аналітику та презентуємо у Міністерстві Освіти та Науки.


Окремим напрямком ми виділяємо роботу з молоддю: заплановані інтерактивін заходи та квести для ВНЗ. Кращих та найактивінших учасників ми запросимо до молодіжного табору.


Відновлення громад. На цю тему ми проведемо дискусії у всіх регіонах, на основі дискусій будуть створені робочі групи, що напишуть та презентують у підсумку план дій влади та громади.

Окрім того, ми активно долучаємо ВПО до життя громад, лобіюємо їх активну участь у прийнятті рішень. У Харкові ми плануємо більш поглиблений акцент на взаємодію влади та громади через діалоговий майданчик та врегульовані публічні консультації.


コメント


bottom of page