top of page

Підтримка старих соціальних зв'язків СМАРТ МЕДІА

Географія роботи СМАРТ МЕДІА змінилась, до проєкту додались нові області.

Війна також вплинула і на життя майже кожної родини, вимусила понад 8 млн українців полишити свої домівки. Проводячи заходи у регонах, наша команда із радістю, майже як з друзями, зустрічається у нових регіонах з тими, хто приходив на наші заходи ще до війни. Анатолій Крутілін з початком повномасштабної війни був змушений переїхати з Харкова у Тернопіль з міркувань безпеки, адже має трьох малолітніх дітей. На заходи, які організовували «Смарт Медіа» ходив у рідному Харкові і як тільки дізнався, що у Тернополі буде подія, без вагань зареєструвався на зустріч.«Відвідував події «Смарт Медіа» у Харкові, тоді більше говорили про антикорупційну реформу і ця тема мені дуже близька, розповідає Анатолій. Про сьогоднішній захід дізнався із соцмереж, я більше трьох років стежу за «Смарт Медіа». Подобається те, що команда і заходи не політизовані і не заангажовані».


Про те, чи «на часі» реформи Анатолій відповідає як підприємець: «Обидва процеси мають йти паралельно. Я вважаю, якщо у людини активна життєва позиція, потрібно брати участь у житті країни, цікавитися змінами та реформами».
У всіх містах ми зустрічали учасників з числа внутрішньо переміщених осіб, які вже були на заходах «Смарт Медіа». Для нас це свідчить про довіру та потрібність нашої діяльності.
Останні пости

Дивитися всі

У середу, 13 вересня, у Харкові пройшла креативна зустріч у межах проєкту «Смарт Реформи» присвячена реформуванню освіти. та харківським реаліям освітнього процесу. В місті лунала тривога, але в бунке

bottom of page