top of page

Підсумки воркшопів

Цієї весни ми провели 10 воркшопів з громадотворення для майже 200 громадян учасників. Підсумком стала публічна дискусія про залучення громадян до прийняття рішень.


Можливо, комусь здається не на часі говорити про реформи, залучення громадян у процес творення самоврядування, відновлення та відбудову Харкова через те, що місто кожного дня під обстрілами, а за 20 км йдуть активні бойові дії. Але! Саме зараз погляди всього світу прикуті саме до Харкова – доля України, доля міжнародної підтримки та занепаду рф вирішується саме у Харкові.

Харківське питання, безумовно, стане однією з основних тем Самиту миру у Швейцарії, на якому будуть присутні представники 100 країн.


Харківське питання є одним з головних на Конференції відновлення в Берлині.

Саме тому важливо наразі показати консолідацію громади навколо міста та місцевого самоврядування, відпрацювати інструменти, які прописані законодавством, але ще потребують змін, які дозволяють громадянам, містянам впливати на життя у Харкові, поліпшувати його безпекову, економічну, соціальну обстановку.Ці заходи були реалізовані ГО СМАРТ МЕДІА в рамках Програми «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього заходу є винятковою відповідальністю СМАРТ МЕДІА та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Comments


bottom of page