top of page

Публічна дискусія у Чернівцях

Оновлено: 4 січ.

21 грудня ми провели публічну дискусію «Відбудова України. Туризм у Чернівцях у період воєнного стану: проблеми, виклики, можливості». Дискусія пройшла у форматі телепередачі та буде транслюватися на телеканалі ТВА.

Посилання на трансляцію - https://www.youtube.com/watch?v=WLY2RAb695A


Спікерами дискусії були:

Сергій Бостан - керівник Департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування міської ради;

Ганна Скорейко – доцентка кафедри історії України ЧНУ, к. історичних наук;

Андрій Брязкало – керівник громадської асоціації «Асоціація готельєрів міста Чернівці»;

Віктор Скрипник керівник громадської спілки «Регіональна туристична організація Гостинна Буковина».

У ході дискусії йшлося про те, як повномасштабна війна вплинула на туризм у Чернівцях, безпекові питання та виклики.

Також учасники подискутували про те, як туризм впливає на розвиток міста, окремо визначивши історичний контекст Чернівців.

«Влада зацікавлена у тому, щоб просувати імідж та бренд міста за межами регіону, оскільки це вплине на інвестиції. Якщо людям буде цікаво відвідати Чернівці, місцевий бізнес розвиватиметься. Тому, що сфера гостинності і сфера туризму охоплює місцевий бізнес, а це робочі місця, податки, підтримка крафтових виробників», – зазначив Сергій Бостан.

«Давно Чернівці носили назву маленький Відень, маленький Париж, Єрусалим над Прутом. Тобто навіть на сьогодні місто зберігає свою полікультурність, хоча, звісно не у тому прояві, що на початку двадцятого століття» – розповіла Ганна Скорейко. При обговоренні проблем розвитку туристичного бізнесу в умовах війни Андрій Брязкало сказав: «Найважчим був початок повномасштабного вторгнення. Тоді місцевий бізнес активно допомагав біженцям, намагалися знайти усім прихисток. Всі можливі приміщення, які були у нашому розпорядженні ми використали для того, щоб там поселилися люди».

«Але попри складні умови для розвитку, туристичні оператори продовжують свою роботу. Найбільша для нас подяка – це коли люди хочуть знову відвідати Чернівці»,–резюмував Віктор Скрипник. Учасники дискусії обговорили можливості успішної співпраці з владою, пропозиції місцевих туристичних агенцій іоператорів та домовилися зробити спільну адвокаційнукампанію.Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з Міжнародного Розвитку (USAID). ГО “СМАРТ МЕДІА” відповідальна за зміст публікації, але він не обов'язково відображає погляди USAID або Уряду США.

Останні пости

Дивитися всі

Вакансія комунікаційного менеджера

Оголошуємо конкурс на посаду комунікаційного менеджера. Обов язки: ведення зовнішньої та внутрішньої комунікації по виконанню завдань проєкту. Навички: вміння писати аналітичні матеріали, володіння со

bottom of page