top of page

Презентація Проєкту підтримки молодих ветеранів та ВПО
27 березня відбулася презентація Проєкту підтримки молодих ветеранів та ВПО, що фінансується Європейським Союзом. Учасники проєкту матимуть можливість пройти навчання, спілкуватимуться з бізнесменами, економістами. Загалом буде відібрано до участі 60 ветеранів та внутрішньо переміщених осіб в Україні, 10 з них буде надано грант у розмірі 6000 Євро на розвиток та/або відкриття власної справи. Наразі триває етап відбору учасників.

«Наші організації мають досвід у імплементації різних міжнародних проєктів і певна річ у час, коли триває війна, кожен має робити свій внесок і засвідчити свою вдячність людям, які боронять Україну. Саме тому ми взялися за реалізацію цього проєкту, який полягає у інтеграції ветеранів через підприємництво», – говорить голова ГО «Смарт Медіа» Олександра Щукіна.

Перед Україною постає чимало викликів і з часом їх ставитиме ще більше. Багато питань потребують рішень уже зараз, за різними оцінками, в країні буде від 1 до 5 мільйонів ветеранів і над їх інтеграцією слід працювати уже зараз.

«Стратегія держави має бути спрямована на підтримку ветеранського бізнесу. У нашого проєкту одне зі стратегічних завдань – полісі документ щодо ветеранського бізнесу», – зазначив голова ГО «Українські ветерани».

Міжнародний експерт Довідас Віткаускас переконаний, що до питання слід підходити комплексно і враховувати інтереси та використовувати переваги усіх стейкхолдерів.

«Ми бачили, що з початком повномасштабної війни деякі країни надавали дуже суттєву допомогу нашим військовим, проте важливо, щоб ця допомога була не одноразовою, а те, що матиме стратегічне значення. Ми вивчаємо досвід інших країн і дійшли висновку, що інтеграція через бізнес, через навчання вирішує одночасно багато проблем: і психологічні, і економічні, і соціальні», – говорить Довідас Віткаускас.

Проєкт підтримки молодих ветеранів та ВПО має певну стадійність, наразі триває етап відбору учасників.

«Зараз ми приймаємо анкети ветеранів та ВПО в Україні. Вікове обмеження проєкту – 35 років. Ми маємо відібрати 60 учасників, для яких буде проведено онлайн та офлайн заходи, спілкування з бізнесменами, економістами, які працюватимуть з учасниками над створенням бізнес-стратегій. Десять учасників ми підтримаємо грантами у розмірі 6000 Євро. Проте будемо шукати можливості та програми аби підтримати більшу кількість ідей та допомогти їх втілити в життя», – говорить Оксана Алєксєєва, голова ГО «ЧАС ДІЇ».

Завдяки комплексним рішенням та залученням різних стейкхолдерів вдасться будувати нові сталі зв’язки, які підуть на користь не лише кожній окремій людині, а й країні загалом.

Лінк на презентацію: https://youtu.be/9gj4TiLrfLU?si=imBN7ken7vKuqmDB 

_________________

Цей проєкт реалізується учасниками консорціуму: ГО "ЧАС ДІЇ", ГО "СМАРТ МЕДІА", ГО "УКРАЇНСЬКІ ВЕТЕРАНИ", ГО "SOS UKRAINE", що фінансується Європейським Союзом та здійснюється в Україні. Зміст цього проєкту є винятковою відповідальністю "ЧАС ДІЇ" та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Comments


bottom of page