top of page

Зустріч з ветеранами, внутрішньо переміщеними особами та представниками бізнесу у Дніпрі.

Незважаючи на повітряну тривогу та відключення електроенергії, провели продуктивну зустріч з бізнесом та ветеранами. Важливо озвучувати проблеми та спільно шукати шляхи їх вирішення. Завдяки синергії бізнесу та ветеранів, які готові започатковувати власну справу, опановувати нові професії та всіляко сприяти економічному зростанню, вдається напрацьовувати спільне бачення.
На зустрічі були присутні представники ріних сфер бізнесу: логістичного, будівельного, сфери послуг і всі без винятку назвали ключову проблему – нестачу людей та кваліфікованих фахівців. Натомість ветерани запевнили, що готові опановувати нові професії та соціалізовуватися саме через бізнес-середовища.

Ми зі свого боку запевнили, що всіляко сприятимемо налагодженню комунікації та шукатимемо можливості для спряння як ветанам, так і бізнесу.

___________________

Цей проєкт реалізується учасниками консорціуму: ГО "ЧАС ДІЇ", ГО "СМАРТ МЕДІА", ГО "УКРАЇНСЬКІ ВЕТЕРАНИ", ГО "SOS UKRAINE", що фінансується Європейським Союзом та здійснюється в Україні. Зміст цього проєкту є винятковою відповідальністю "ЧАС ДІЇ" та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.
Commentaires


bottom of page